خدمات آندوسکوپی پیشرفته در غرب تهران

آندوسکوپی پیشرفته

کلینیک آندوسکوپی پیشرفته دکتر خسروی در غرب تهران، مجموعه کلینیک یادمان زیر نظر متخصصین مجرب، با قیمت مناسب. آندوسکوپی پیشرفته این امکان را برای پزشکان فراهم می سازد تا اندام های داخلی و دستگاه گوارش را بدون نیاز به انجام عمل جراحی در مانیتور و بزرگ مشاهده کنند.

این روش کم تهاجمی است و بیشتر به صورت سرپایی انجام می شود. آندوسکوپی برای شناسایی علت احتمالی، تایید وجود مشکل و تعیین برنامه درمانی استفاده می شود.

یکی از روش هایی که برای مشاهده اندام داخلی بدون نیاز به جراحی استفاده می شود، آندوسکوپی پیشرفته است. برای استفاده از این روش با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته به  کلینیک دکتر فرشاد خسروی در تهران مراجعه کنید.

آندوسکوپی پیشرفته چیست؟

در طول آندوسکوپی، پزشک از یک دوربین تخصصی به نام آندوسکوپ برای مشاهده ارگان های داخلی بدن استفاده می کند. آندوسکوپ یک لوله انعطاف پذیر بلند است که در انتهای آن لامپ و دوربین قرار دارد.

آندوسکوپ از طریق مجراهایی مانند دهان یا برشی کوچک وارد بدن می شود. در انتهای اکثر آندوسکوپ ها قیچی های کوچکی وجود دارد که می توان از آن برای انجام بیوپسی استفاده کرد.

توانایی انجام بیوپسی است که آندوسکوپی را از اشعه ایکس متمایز می کند. آندوسکوپ ها بسته به ناحیه تحت بررسی بدن طول های مختلفی دارند.

اکثر آندوسکوپی ها سرپایی انجام می شوند.

خطر آندوسکوپی پیشرفته

آیا آندوسکوپی خطر دارد؟

خطرات مرتبط با آندوسکوپی به محل مورد بررسی بستگی دارد. علائم شایع عبارتند از تب، درد مداوم، تورم، قرمزی در اطراف برش و آسیب به اندام های داخلی در ناحیه ای که آندوسکوپی انجام شده است.

آندوسکوپی بسیار ایمن است و می تواند به پزشکان در شناسایی بهتر علت مشکل و تهیه یک برنامه درمانی کمک کند.

چرا پزشک آندوسکوپی را تجویز می کند؟

آندوسکوپی به دلایل مختلفی انجام می شود. در مواردی چون درد معده، زخم، مشکل بلع، یبوست، خونریزی غیرقابل توضیح و سایر مشکلات دستگاه گوارش ممکن است نیاز به آندوسکوپی باشد.

از آندوسکوپی عمدتاً برای مشاهده دستگاه گوارش استفاده می کنند؛ اما می توان از آن برای بررسی ریه ها، روده بزرگ، رحم و رکتوم نیز استفاده کرد.

پزشکان همچنین از آندوسکوپ ها برای دیدن داخل بدن حین عمل جراحی استفاده می کنند. بیش از 13 نوع روش آندوسکوپی وجود دارد.

بیشتر بخوانید : آندوسکوپی در تهران با قیمت مناسب

زمان انجام آندوسکوپی پیشرفته

پیشرفت تکنولوژی در آندوسکوپی پیشرفته

پیشرفت در پزشکی و فناوری امکان تصاویربرداری بهتر و دقیق تری را فراهم کرده است. در آندوسکوپی کپسولی یک قرص که درون آن یک دوربین کوچک قرار دارد، بلعیده می شود.

با عبور کپسول از دستگاه گوارش، هزاران تصویر گرفته می شود. تصاویر به یک دستگاه پوشیدنی منتقل شده و توسط پزشک آنالیز می گردد.

در طول کروماندوسکوپی، از رنگ مخصوصی برای پوشش روده استفاده می شود. رنگ به شناسایی ناهنجاری‌ هایی کمک می‌کند که پیدا کردن آن‌ها با یک آندوسکوپی معمولی دشوار است.

آندوسکوپی چه فایده ای دارد؟

آندوسکوپی برای تشخیص سرطان و دیگر بیماری ها و کمک به جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند بیشتر در یک محیط سرپایی انجام می شود، نسبتا سریع است و پس از آن تنها کمی ناراحتی جزئی وجود خواهد داشت.

پیشرفت های پزشکی و فناوری امکان تصاویربرداری دقیق تری را فراهم کرده است. افرادی که هر گونه درد داخلی دارند باید با یک فرد متخصص درباره نیاز به آندوسکوپی مشورت کنند.

برای دریافت مشاوره و یا نوبت حضوری با شماره تلفن های : 02188073136 و یا از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ با شماره 09337836820 در تماس باشید.
سایر شماره تماس های کلینیک 02188571523 و 02188591358
آدرس ما را در صفحه تماس با ما مشاهده کنید.

دیدگاه ها و پرسش و پاسخ های شما

0 دیدگاه ثبت شده برای "خدمات آندوسکوپی پیشرفته در غرب تهران"
    اولین دیدگاه و یا پرسش را از طریق فرم بالا ثبت کنید 👆😍