درباره کلینیک دکتر فرشاد خسروی

درباره کلینیک دکتر فرشاد خسروی

سلام، فرشاد خسروی هستم، دکترای علوم اعصاب. در سال 1391 وارد بیمارستان لاله واقع در تهران، شهرک غرب شدم. تا آن زمان خدماتی تحت عنوان ارزیابی و درمان اختلال بلع در این بیمارستان وجود نداشت اما با تلاش های انجام گرفته به متخصصین مغز و اعصاب، تیم جراحی، متخصصین گوش و حلق و بینی و مخصوصا متخصصین مراقبت های ویژه (ICU) ثابت کردم که این اختلال قابل درمان است.

از سال 1392 با شرکت در کنگره‌های علمی متعدد در خارج از ایران و کسب دانشِ تخصصی بیشتر در ارزیابی و درمان اختلال بلع و بهره گیری از روش هایی مانند فلوروسکوپی جهت ارزیابی و درمان با دستگاه وایتال استیم (Vitalstim) مدارک معتبر بین المللی معتبری را با موفقیت دریافت کرده و از این دانش در جهت ارزیابی و درمان بیماران مبتلا به اختلال بلع در سراسر ایران استفاده نمودم.

در سال 1393 در حین همکاری با بیمارستان لاله تهران، در ساختمان پزشکان یادمان واقع در شهرک غرب و با دریافت مجوزهای لازم، فعالیت تیمی را در قالب مرکز فیزیوتراپی و درمان اختلال بلع آغاز کردیم.

بعد از شروع کار و نیاز محسوس به حضور متخصصین دیگر، طی این سال‌ها با دعوت به همکاری از پزشکان مختلف در حوزه های تخصصی از جمله الهام محمودی متخصص گفتاردرمانی، دکتر بابک جلالیان با تخصص بیماری‌های مغز و اعصاب، دکتر سید سعید طباطبایی متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستوان فقرات، دکتر راشد مهدوی با تخصص بیماری های داخلی و گوارش و دکتر علی حاجب و دکتر نادر رَش احمدی متخصصین جراحی کلیه و مجاری ادراری به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

خدمات ما

آشنایی با خدمات اصلی کلینیک

درمان اختلال بلع

الکتروتراپی با دستگاه وایتال استیم (Vitalstim)، درمان دستی (منوال تراپی)، ارائه تمرین های کاربردی به بیمار، دارو درمانی و یا جراحی (موارد خیلی خاص)

آندوسکوپی معده

تصویربرداری از معده، دهان، حلق، مری و اثنی عشر (دوازدهه) و تشخیص انواع بیماری های گوارشی توسط متخصص گوارش

استروبوسکوپی حنجره

تصویر برداری از حنجره جهت مشاهده چین های صوتی و عملکرد آنها، تشخیص علتِ اختلالِ صدا حین صحبت کردن یا آوازخوانی و ارائه برنامه درمانی

لوله تغذیه و پگ گذاری

تعبیه انواع لوله تغذیه از جمله پگ گذاری و لوله تغذیه از راه بینی (ان جی تیوب) برای افرادی که امکان بلعیدن غذا را به هر دلیلی مانند اختلال بلع ندارند

درمان مشکلات گوارشی

بررسی علت و درمان انواع مشکلات و بیماری‌های گوارشی شامل مشکلات معده، کبد، روده و صفرا و دریافت انواع رژیم های غذایی مرتبط با هر کدام

ویدئو فلوروسکوپی بلع

استفاده از دستگاه فلوروسکوپی برای تصویربرداری رنگی از مسیر بلع از دهان تا معده و شناسایی هرگونه اختلال و یا بیماری های احتمالی

درباره کلینیک دکتر فرشاد خسروی بیشتر بدانید
رزومه دکتر خسروی

با دکتر فرشاد خسروی و فعالیت هایشان
بیشتر آشنا شوید

با همکاری در یک تیم پزشکی حرفه‌ای، تا به امروز بیش از پنج هزار بیمار با اختلال بلع از سراسر ایران و سایر کشورها به ما مراجعه کرده اند و بالغ بر 90% از این مراجعه کنندگان را با استفاده از روش های مختلف از جمله ارزیابی با دستگاه فلوروسکوپی، آندوسکوپی، لارینگوسکوپی، نوار عصب و استروبوسکوپ، تشخیص داده و با به روزترین متد، آنها را درمان کرده ایم.

در مجموع و طی یازده سال گذشته، علاوه بر تدریس در دانشگاه، چندین گارگاه را در قالب دوره‌های آموزشی در حوزه ارزیابی و درمان مشکل بلع برگزار کرده و ده‌ها کارآموز را در این حوزه تربیت کرده‌ایم. یادگیری ما برای ارائه بهترین خدمات درمانی در ایران با شرکت در اکثر کنگره‌های بین المللی و مطالعات مقالات روز دنیا همچنان ادامه دارد.

مطالب جدید

آخرین مطالب تخصصی و آموزشی پزشکی

هزینه استروبوسکوپی حنجره در سال 1402

هزینه استروبوسکوپی حنجره در سال 1402

هزینه انجام استروبوسکوپی حنجره در سال 1402 طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت در کلینیک دکتر فرشاد خسروی...

بیشتر بخوانید
علائم عفونت لوزه ها و علت آن

علائم عفونت لوزه ها و علت آن ها

عفونت لوزه چیست لوزه ‌ها توده ‌های بافتی نرمی هستند که در دو طرف گلو قرار دارند. در واقع این توده ها...

بیشتر بخوانید
اسپاسم و گرفتگی عضلات حنجره

گرفتگی و اسپاسم عضلات حنجره و چین های صوتی (true vocal folds) و درمان آن

اسپاسم و گرفتگی عضلات حنجره به گرفتگی و اسپاسم غیر ارادی عضلات حنجره و چین های صوتی، لارینگواسپاسم...

بیشتر بخوانید
علائم زخم معده چیست

علائم زخم معده چیست + عوارض و پیشگیری

از شایع ترین علائم زخم معده احساس سوزشی دردناک در دیواره معده است. سوزش معده گاهی اوقات به قدری حاد...

بیشتر بخوانید
مشاهده همه مطالب
دریافت نوبت حضوری

آیا قصد ثبت نوبت حضوری و ملاقات با پزشکان کلینیک را دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی به درخواست‌های شما هستند. برای شروع کافی است با ما تماس بگیرید.

جستجو در سایت
عبارت و یا موضوع مورد نظر خود را از طریق باکس زیر جستجو کنید.
تماس بگیرید
کلینیک دکتر فرشاد خسروی
تماس و دریافت نوبت